Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Англија У21 – Германија У21

Денес продолжуваат натпреварите од европското првенство за млади репрезентации, а еден од понудените дуели е натпреварот помеѓу Англија У21 и Германија У21.

Младите Англичани ги видовме во фантастично издание на ова ЕП и тие од два изиграни натпревари запишаа две победи, а притоа немаат примено ниту еден погодок. За разлика од нив Германците имаат едно реми и еден пораз и се наоѓаат на делба на третото место заедно со селекцијата на Израел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Антони Гордон да постигне прв погодок коефициент 8 зголемен на 8.50
  • 1-2 точен резултат коефициент 10 зголемен на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*