Специјал тикет за натпреварот АБЦ – Атлетико ГО

Денес точно на полноќ во рамките на бразилската Серија Б е закажан дуелот помеѓу АБЦ и Атлетико ГО.

Домаќините се на последната позиција и досега имаат освоено вкупно 6 бода, додека гостите се на средината на табелата со вкупно 20 бода.

И покрај тоа што тимот на АБЦ е во многу послаба форма, на овој натпревар немаме изразит фаворит, па очекуваме интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*