Специјал тикет за натпреварот Португалија У21 – Белгија У21

Денес на програмата за обложување имаме четири натпревари кои ќе се изиграат во рамките на европското првенство за младинци, а еден од тие натпревари ќе се игра помеѓу Португлија У21 и Белгија У21.

Младинците на Португалија во изминатите две кола запишаа еден пораз и едно реми, па на тој начин освоија само еден бод, додека младинската селекција на Белгија успеа да собере два бода преку две реми.

Овде веруваме дека ќе бидеме сведоци на натпревар полн со возбуда и неизвеснот, па по тој повод решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*