Специјал тикет за натпреварот Шпанија У21 – Хрватска У21

Во рамките на ЕП во групата Б стигнавме до второто коло каде што ќе се сретнат младинските селекции на Шпанија и Хрватска.

Шпанците во првото коло успеаа да запишат убедлива победа против Романија, додека Хрватите примија два гола и беа поразени од Украинците.

Ние за овој натпревар решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*