Зголемени квоти за натпреварот Дрогеда – Дандалк

Вечер од 20:45 започнува новото коло во ирската Премиер Лига, а еден од понудените натпревари за денес е дуелот помеѓу Дрогеда и Дандалк.

Дрогеда е на 7-та позиција со вкупно 23 бода и учинок од 6 победи, 5 реми и 9 порази, додека Дандалк е на 5-то место и имаат освоено 32 бода преку 9 победи, 5 реми и 7 порази.

Ова дефинитивно ќе биде еден интересен и неизвесен натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Дрогеда да победи во двете полувремиња коефициент зголемен од 10 на 11
  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*