Среќен петок во 22Bet – Добијте 6000 денари бонус!

Онлајн обложувалницата на 22Bet е позната по своите фантастични понуди, широкиот спектар на игри, како и одличните бонус промоции.

Овој пат тие нудат 100% бонус до најмногу 6000 денари за сите корисници кои ќе направат депозит денес (петок) од 00:00 до 23:59 часот.

Се што треба да направите е да депонирате најмалку 1 евро на вашата сметка и ќе си добиете бонус до 100% најмногу до 6000 денари.

Доколку се уште немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА и да станете дел од оваа обложувалница.

Услови и правила за користење

  • Понудата е активна за сите постоечки корисници
  • Квалификувани се депозитите направени во петок од 00:00 до 23:59 часот
  • Минималниот квалификуван депозит е 1 евро
  • Бонусот се активира автоматски на вашата сметка
  • Секој корисник може да добие бонус еднаш во секој петок
  • 22Bet го задржува правото да ја измени и прекине оваа промоција без претходна најава
  • Целосните бонус правила може да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*