Зголемени квоти за натпреварот Грузија У21 – Португалија У21

Денес започнува европското првенство за младинските репрезентации, па на понудата ќе имаме често овие денови.

Од 18:00 во рамките на првото коло од овој турнир се сретнуваат екипите на Грузија У21 и Португалија У21.

Грузија У21 во овој натпревар влегува со две победи, два порази и едно реми во последните пет кола, додека гостите во истиот временски период запишаа четири победи и еден пораз.

За овие две селекции, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Португалија У21 да победи во двете полувремиња коефициент 3 зголемен на 3.10
  • 0-2 точен резултат коефициент зголемен од 7 на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*