Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Естонија – Белгија

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО ќе се сретнат селекциите на Естонија и Белгија.

Естонија во овие квалифкации изигра два натпревари и запиша еден порази и едно реми, додека Белгијците во истиот временски период запишаа една победа и едно реми.

Гостинската селекција влегува како огромен фаворит на овој натпревар, па веруваме дека без поголеми проблеми ќе ја оправдаат таа улога.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Лукаку прв да постигне погодок коефициент зголемен од 4.00 на 4.33
  • 1-3 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*