Специјал тикет за натпреварот Уругвај – Куба

Денес после полноќ во 01:30 часот во рамките на пријателските натпревари ќе се сретнат селекциите на Уругвај и Куба.

Според квалитетот на двете страни, домаќините се огромни фаворити на овој натпревар според сите букмејкери.

Овде и покрај тоа што Уругвај веруваме дека ќе победи без поголеми проблеми, очекуваме Кубанците да им се спротистават.

За вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент 11, а нашиот избор е:

  • Повеќе од 10.5 корнери на натпреварот
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*