Зголемени квоти за натпреварот Германија – Украина

Денес од 18:00 во рамките на интернационалните пријателски натпревари ќе имаме можност да го гледаме дуелот помеѓу Германија и Украина.

Германците на овој натпревар влегуваат како огромни фаворити, а во последните пет натпревари запишаа две победи, два порази и едно реми.

Во истиот временски период селекцијата на Украина има ист учинок, но мора да нагласиме дека и противниците им беа послаби.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Тимо Вернер прв да постигне погодок коефициент зголемен од 5.00 на 5.50
  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 9.00 на 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*