Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Фиорентина – Вест Хем

Денес од 21:00 на програмата го имаме финалето од конференциската лига каде што ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Вест Хем.

Фиорентина во последните пет натпревари има три победи, едно реми и еден пораз, додека екипата на Вест Хем во истиот временски период запиша три победи и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој дуел ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Даклан Рајс да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 19 на 21
  • Антонио да постигне погодок со глава коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*