Специјал тикет во Bet365 за натпреварот Манчестер Јунајтед – Челзи

Денес од 21:00 во рамките на англиската Премиер лига се игра заостанатиот натпревар помеѓу Манчестер Јунајтед и Челзи.

Манчестер Јунајтед е на 4-та позиција со вкупно 69 бода и за нив приоритет е да останат на таа позиција и да се пласираат во ЛШ, додека Челзи оваа сезона ја сметаат за „промашена“ бидејќи не обезбедија пласман во Европа.

Како и да е, овој натпревар се уште има епитет на дерби дуел, па ние за вас решивме да составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а изборот на типови е следен:

  • 1
  • Мартиал да постигне погодок
  • ГГ

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*