Специјал тикет за натпреварот Севиља – Бетис

Денес од 21:00 во рамките на Ла Лига имаме андалузиско дерби каде што ќе се сретнат екипите на Севиља и Бетис.

Севиља е на средината на табелата и се уште имаат шанси да стигнат до Европските купови, додека Бетис е во поповолна ситуација и се што треба да направи е да го задржи моменталното место.

Овие две екипи секгоаш приредуваат интересни и неизвесни дуели, па очекуваме и денес да биде така.

Во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, составивме специјал тикет, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*