Специјал тиект за натпреварот Севиља – Јувентус

Денес на програмата ги имаме реванш ½ финалните натпревари од Лига Европа и Лига на конференции.

Еден од понудените дуели за вечер од 21:00 часот е натпреварот помеѓу Севиља и Јувентус.

Во овој дуел ниту едните, а ниту другите не влегуваат со предност, бидејќи резултатот од првото издание беше 1-1, па сега очекуваме голема борба за влез во финалето.

По тој повод, ние составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*