Специјал тикет за натпреварот Интер – Милан

Од денес започнуваат двата ½ финални реванш натпревари од рамките на најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Денес од 21:00 е закажан натпреварот помеѓу миланските гиганти каде што силата ќе ја мерат екипите на Интер и Милан.

Во првиот натпревар Интер во првите 12 минути од натпреварот запиша водство од 2-0, па на овој натпревар влегуваат со голема предност.

Милан иако игра катастрофално во последно време, не смееме да го потцениме бидејќи мотивот на овој натпревар е огромен и влогот е финале во ЛШ.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 9.5 шутови во рамките на голот
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*