Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Келн – Херта

Денес од 20:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Келн и Херта, а практично и со тоа се отвора новото коло во Германија.

Домаќините благодарение на неколкуте добри игри во последно време се издвоија од црвената зона и уште малку им фали за да имаат сигурен опстанок. Гостите од друга страна се на дното на табелата, а во минатото коло запишаа победа против Штутгарт и тие три бода им дадоа надеж во опстанокот.

Најдобра оналјн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент зголемен од 9 на 9.50
  • Дејви Селке да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 21 на 23

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*