Зголемени квоти за натпреварот Милан – Интер

Денес се игра вториот ½ финален натпревар за овој круг oд ЛШ каде што ќе се сретнат миланските ривали, поточно Милан и Интер.

Влогот на овој натпревар огромен, односно победникот од двомечот ќе патува во финале и ќе се натпреварува со подобриот од дуелот Реал Мадрид – Манчестер Сити.

Ние овде очекуваме еден интересен и неизвесен натпревар, а најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни ги претстави зголемените – бонус квоти.

Станува збор за два типови со зголемени квоти и тоа:

  • Лукаку да постигне 2 или повеќе погодоци коефициент зголемен од 26 на 29
  • Жиру да постигне погодок со глава коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*