Еве кој е фаворит за титула во ЛШ според букмејкерите!

Денес започнуваат ½ финалните натпревари од најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони.

Во првиот дуел се екипите на Манчестер Сити и Реал Мадрид, додека во вториот натпревар е италијанската двојка Милан и Интер.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни ги претстави коефициентите за титула во ова натпреварување и според нив листата со коефициенти е следна:

  • Манчестер Сити – 1.66
  • Реал Мадрид – 4.33
  • Интер – 7.00
  • Милн – 9.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*