Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Манчестер Сити

Вечер од 21:00 во рамките на ЛШ започнуваат ½ финалните натпревари каде што ќе се сретнат екипите на Реал и Манчестер Сити.

Кралевите се „експерти“ за европските натпреварувања и тоа го докажаа во неколку наврати во последниве години. Манчестер Сити има исклучитетлно квалитетен тим и нивните амбиции се насочени кон титулата.

Мотивот е огромен на овој натпревар, па искрено очекуваме возбудлив и интересен натпревар.

По тој повод ние составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Бензема да постигне погодок
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • Двата тима да добијат картон

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*