Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Мајнц – Шалке

Во германската Бундеслига стигнавме до 31-то коло, а еден од закажаните дуели за денес е натпреварот помеѓу Мајнц и Шалке.

Мајнц е на 8-та позиција и досега имаат освоено 45 бода и се наоѓаат на сигурно. Шалке од друга стран е на претпоследната позиција и балгодарение на двете победи во последните три кола имаат шанса за опстанок.

Најдобрата онлајн обложувалница,Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ли Јае Сунг да постигне погодок коефициент зголемен од 3.40 на 3.50
  • Карим Онисиво да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

https://www.ticket-onlineshop.com/ols/werderbremen/de/einzelkarten/channel/shop/share/tickets/mytickets/be875c91-b102-ff6e-4f56-a4cc566a8a74

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*