Специјал тикет за натпреварот Рајо Валекано – Ваљадолид

Денес на „менито“ за обложување имаме натпревари од Ла Лига, а во последниот термин ќе се сретнат екипите на Рајо Валекано и Ваљадолид.

Рајо Валекано е на сигурно и нема апсолутно никаква потреба за да се грижи околу опстанокот бидејќи се наоѓаат на 10-то место, додека Ваљадолид се уште треба да збира бодови ако сакаат и следната сезона да бидат дел од елитата.

Ние за овој натпревар спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 9 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*