Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Валенсија – Виљареал

Денес на „менито“ за обложување имаме три натпревари кои ни доаѓаат од шпанската Ла Лига, а во првиот термин ќе се сретнат екипите на Валенсија и Виљареал.

Валенсија е се уште во критична позиција бидејќи нивниот опстанок не е гарантиран, а во моментов им е единствен приоритет. За противник го имаат тимот на Виљареал кој е на 5-та позиција со вкупно 53 бода и највероајтно ќе бидат новите учесници во Лига Европа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 4.33 на 4.50
  • точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*