Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Фиорентина – Кремонезе

Денес се игра вториот ½ финален натпревар од италијанскиот куп каде што ќе се сретнат Фиорентина и Кремонезе.

Фиорентина на овој натпревар влегува со одлична предност од првиот натпревар и има водство од 2-0, па веруваме дека нема да ја пркоцкаат и дека ќе успеат да се пласираат во финалето и да се натпреваруваат со Интер за титула.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Артур Кабрал да постигне 2 или повеќе погодоци коефициент 6.50 зголемен на 7.00
  • Гонзалез да постигне гол со глава коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*