Специјал тикет за натпреварот Фиорентина – Аталанта

Денес се игра последниот натпревар од оваа рунда во италијанската Серија Б каде што ќе се сретнат екипите на Фиорентина и Аталанта.

Екипата од Фиренца е на средината на табелата и оваа година тешко дека ќе успеат да изборат пласман за Европа. Аталанта од друга страна направи неочекувни киксови, но се уште има шанси во најмала рака за Лига Европа.

Ова дефинитивно ќе биде еден интересен натпревар, а ние за вас спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*