Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар кој што бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Во бугарската Прва лига се сретнуваат двата големи ривали, поточно „силата ќе ја мерат“ екипите на ЦСКА Софиа и Левски. ЦСКА е лидер на табелата со вкупно 63 бода, додека Левски има освоено само 44 бода, но и тие се наоѓаат на позиција која води во плеј оф.

ЦСКА Софиа – Левски – 2 @ 2.85 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Левски беше 3.35, а во моментов бележи пад од скоро 15% и се плаќа со квота 2.85 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*