Специјал тикет за натпреварот Тулус – Лион

Денес од 21:00 започнува новата рунда во француската прва лига, а во премиерниот натпревар силата ќе ја „мерат“ екипите на Тулус и Лион.

Домаќините се на средината на табелата и освен навремен опстанок, тешко дека ќе можат да остварат некаков дополнителен успех. Лион од друга страна е во одлична серија и цели кон позициите кои можат да ги одведат во Европа.

За овој натпревар, ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во прво полувреме
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*