Специјал тикет за натпреварот Манчестер Сити – Баерн Минхен

Веќе од вечер на програмата ги имаме натпреварите од ¼ финалето на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од поинтересните дуели во овој круг ќе се игра во Англија каде што ќе се сретнат екипите на Манчестер Сити и Баерн Минхен.

Манчестер Сити е во одлична форма и зад себе има осум последователни победи, па овој натпревар го дочекува со добро расположение. Баерн Минхен од друга страна и тие имаат фантастични резултати, но присутни се и неколку киксови.

Како и да е, мотивот на овој натпревар е огромен, па очекуваме неизвесност до самиот крај. Ние за вас составивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8, а нашиот избор е:

  • Халанд да има повеќе од 2 шутови во рамките на голот
  • ГГ
  • Двата тима да добијат картон
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*