Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Хофенхајм – Шалке

Денес во последниот термин за Бундеслигата ќе се сретнат екипите на Хофенхајм и Шалке.

Овде имаме дуел на две екипи кои ќе се борат за опстанок до самиот крај, барем во моментов така делува. Хофенхајм е во поповолна позиција за разлика од Шалке, но сепак се уште не е ништо сигурно за нив.

За овој натпревар, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни спреми зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Андреј Крамариќ да постигне два или повеќе погодоци коефициент зголемен од 11 на 12
  • Шалке да постигне погодок во двете полувремиња коефициент зголемен од 4.50 на 4.75

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*