Специјал тикет за натпреварот Фенербахче – Кајсериспор

Денес од 19:30 е закажан натпревар од турскиот Куп каде што ќе се сретнат екипите на Фенербахче и Кајсериспор.

Фенербахче во овој натпревар не влегува со кој знае какво расположение бидејќи во последното коло запиша тежок пораз од тимот на Бешикташ. Кајсериспор од друга страна има две победи во последните пет дуели, па и за нив може да кажеме дека не се во кој знае каква форма.

Сепак овде мотивот е огромен и двете екипи ќе сакаат да продолжат во ½ финалето од турскиот куп, но место има само за еден тим.

Ние за овој дуел ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, a нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*