Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Барселона – Реал Мадрид

Денес од 21:00 на Ноу Камп ќе се игра реванш натпреварот од ½ финалето на шпанскиот Куп каде што ќе се сретнат екипите на Барселона и Реал Мадрид.

Барса во купот стекна предност во првиот натпревар и успеа да победи со минимален резултат од 1-0, но Реал веруваме дека нема лесно да се предадат бидејќи не е невозможно да се неутралзира минималната разлика.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој реванш натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 3.75 на 4.00
  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 10 на 11

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*