Потенцијална соработка 3 за 3?

3 за 3

Денес од 17:00 во рамките на германската Регионална лига се сретнуваат екипите на Бахлингер и Кобленц.

Бахлингер е на средината на табелата со 36 освоени бода и учинок од 11 победи, 3 реми и 11 порази.

Кобленц е на последното место со само 12 бода кои ги имаат освоено преку 2 победи, 6 реми и 17 порази.

Овие две екипи играат 3 за 3, поточно делува дека ги делат бодовите. Во првиот натпревар од сезоната, победил тимот на Бахлингер, па ако се испочитува соработката на ред е победа за гостите.

Наш предлог

2 @ 5.20 во Bet365

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*