Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Валенсија – Рајо Валекано

Последниот натпревар од 27-то коло ќе се игра на Местаља каде што фудбалерите на Валенсија ќе го дочекаат тимот на Рајо Валекано.

Валенсија е најголемото разочарување во досегашното издание на Ла Лига и се наоѓаат на претпоследната позиција која практично и значи преселба во Сегунда. Рајо Валекано од друга страна е на горниот дел на табелата и за нив најголем успех би било само да обезбедат навремен опстанок.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2/2 коефициент зголемен од 5.50 на 6.00
  • 2-1 точен резултат коефициент зголемен од 9.50 на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*