Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Келн – Менхенгладбах

Денес од 15:30 во рамките на германската Бундеслига ќе се сретнат екипите на Келн и Менхенгладбах.

Келн некако потфрли во последно време и се приближи кон опасната зона, но тоа некако беше очекувано. Од друга страна Менхенгладбах е се уште на сигурно и нивниот опстанок не е загрозен.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хофман да постигне гол коефициент зголемен од 3.75 на 4.00
  • Маркус Турам да постигне погодок со глава коефициент 12 зголемен на 13

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*