Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Македонија – Малта

Денес започнуваат квалификациите за ЕП во Германија, па фокусот овие денови ќе биде воглавно на тие дуели.

Вечер од 20:45 во овие квалфикации ќе го игра премиерниот натпревар и нашата македонска репрезентација каде што ќе се сретнат со слекцијата на Малта.

Македонија во овој дуел влегува како огромен фаворит, а искрено има и поквалитетен тим за разлика од денешниот противник.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 8.00 на 8.50
  • Малта да победи во било кое полувреме коефициент зголемен од 4.50 на 4.75

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*