Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Бетис – Манчестер Јунајтед

Денес на „менито“ за кладење ги имаме реванш натпреварите од Лига Европа и Лига на конференции.

Еден од поинтересните дуели ќе се игра во Шпанија, каде што Бетис ќе го дочека тимот на Манчестер Јунајтед.

Бетис во првиот натпревар беа поразени со висок резултат од 4-1, па искрено сега е тешко да ја надоместат таа негатива. Манчестер Јунајтед од друга страна веќе е во ¼ финале само што треба уште да го „завери билетот“.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Ајозе Перез да постигне погодок коефициент 4.50 зголемен на 4.75
  • Вут Вегхорст да постигне погодок со глава коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*