Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Тотенхем – Милан

Вечер на „менито“ за обложување имаме уште два натпревари од рамките на ЛШ, па ќе дознаеме двајца нови ¼ финалисти.

Во едниот дуел ќе ја мерат силата екипите на Баерн Минхен и ПСЖ, додека во другиот натпревар ќе се сретнат Тотенхем и Милан.

Во вториот натпревар кој ќе се игра во Англија, Милан влегува со предност од 1-0, но мотивот е голем, па веруваме дека Тотенхем нема лесно да се предадат.

За овој дуел, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • Хари Кејн да постигне погодок со глава коефициент 10 зголемен на 11
  • Мин Сон да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент зголемен од 21 на 23

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*