Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Спортинг – Ешторил

Денес ги имаме последните два натпревари од 22-то коло на португалската Пример лига, а еден од нив ќе се игра во Лисабон помеѓу Спортинг и Ешторил.

Спортинг е во солидна форма и на последните пет натпревари има само еден пораз, додека Ешторил пак спротивно има само една победа во истиот временски период.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни понуди зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 7 на 7.50
  • Маркус Едвардс да постигне прв погодок коефициент 7.50 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*