Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Леверкузен – Монако

Денес започнува вториот дел од Лига Европа и конференциската лига, па понудата за обложување е фантастична.

Ние се одлучивме за натпреварот помеѓу Баер Леверкузен и Монако каде што дефинитивно ќе биде многу интересно.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент зголемен од 12 на 13
  • Муса Диаби да постигне прв погодок коефициент зголемен од 7 на 8

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*