Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Милан – Торино

Денес во рамките на Серија А започнува новото коло, а премиерниот дуел за оваа рунда ќе се игра во Милано каде што силата ќе ја мерат екипите на Милан и Торино.

Милан игра катастрофално во последно време, па слободно може да кажеме дека овој натпревар го дочекуваат со лошо расположение откако запишаа три последователни проази. Торино од друга страна е без пораз во истиот временски период, поточно запишаа две победи и едно реми.

Најдобрата онлајн обложувалница за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент зголемен од 15 на 17
  • Жиру да постигне прв погодок коефициент зголемен од 5.00 на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*