Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Лече – Салернитана

Денес започнува новото коло во Серија А, а еден од воведните натпревари од новата рунда е токму дуелот помеѓу Лече и Салернитана.

Лече е на последните три натпревари без победа, но добро е што е далеку од црвената зона, додека Салернитана е во катастрофална форма и на последните пет дуели имаат само еден бод освоено.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени квоти за два типови и тоа:

  • 1:0 точен резултат квота зголемена од 11 на 13
  • Пјонтек да постигне погодок квота зголемена од 4.75 на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*