Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Алавес – Севиља

Денес во рамките на шпанскиот Куп, поточно во 1/8 финалето имаме можност да погледнеме два дуели.

Еден од нив е натпреварот помеѓу Алавес, тим кој е дел од Сегунда и добро познатата Севиља која оваа сезона и не игра нешто баш најдобро.

Како и да е, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој вечерашен натпревар ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат зголемена квота од 8 на 9
  • Оливер Торес да постигне погодок коефициент зголемен од 4.75 на 5.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*