Тикет на денот – FIFA (понеделник, 04.05.2020)

Сите очекуваме брзо враќање на фудбалот на терените, а додека да се случи тоа, ние ви нудиме уште три предлог-типови од светот на FIFA, во кои ви ветуваме многу возбудувања и многу голови.

Ливерпул (Kiprich) – Реал Мадрид (Indifferent) – 1 @ 2.36 во Bet365

Kiprich и Indifferent, односно Ливерпул и Реал Мадрид веќе се сретнаа двапати во Electronic Leagues. FIFA. Cyber Stream каде што и двата тима остварија по една победа. Интересно е тоа што натпреварите се исполнети со многу голови, односно на едниот меч беа постигнати осум, а на другиот девет, па се очекуваат и сега погодоци. Наш предлог е 1 со коефициент 2.36 во Bet365.

Лајпциг – Барселона – 2 @ 1.65 во 1xBet

Барселона минатиот меч славеше против Лајпциг со 3-0, додека во првата средба во Elite League во FIFA загуби со 1-3. Сепак, каталонскиот гигант успеа да запише две победи и две ремија на последните пет меча, а Лајпциг е за нијанса полош, па се очекува и сега возбудлив меч, но и нова победа на Барселона. Ние предлагаме 2 со коефициент 1.65 во 1xBet.

Манчестер сити (Inquisitor) – Ливерпул (Olle) – 2 @ 2.57 во William Hill

Манчестер сити не игра најдобро под водство на Inquisitor, затоа што има две победи и дури три порази. Од друга страна Ливерпул има три победи, едно реми и еден пораз. Ова ќе им биде прв меѓусебен дуел, но многумина се на страната на Ливерпул токму поради подобрата форма. Наш предлог е 2 со коефициент 2.57 во William Hill.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ТИКЕТОТ ВО 1xBet10.00 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*