Ефикасноста во Египет денес се плаќа со квота 2.20!?

традиција

Денес од 16:00 во рамките на египетската Премиер лига се сретнуваат екипите на Ел Масри и Асван.

Ел Масри се наоѓа на 11-та позиција со вкупно 4 победи, 3 реми и 4 порази освојувајќи 15 бодови.

Асван е на последната позиција со вкупно 18 бода и учинок од 1 победа, 5 реми и 6 порази.

Интересно заовие две екипи е тоа што досега се имаат сретнато вкупно четири пати и на секој натпревар се постигнати по најмалку еден гол на двете страни, па очекуваме и денес да биде така.

Наш предлог:

ГГ @ 2.20 во 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*