Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.01.2020)

пад на коефициенти

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Мароко – Ботола про лигата.

Вејдад – Хасаниа – 2 @ 7.66 во Bet365

Почетната вредност за победа на Хасаниа беше 11.02, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 7.66 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*