Овде гол постигнува само едната екипа, а ние наплаќаме топ квота!?

традиција

Денес од 18:00 во рамките на израелската Леумит лига се сретнуваат екипите на Хапоел Катамон и Беитар Шимшон.

Хапоел Катамон се наоѓа на 3-та позиција со вкупно 32 бода и учинок од 9 победи, 5 реми и 4 порази.

Беитар Шимшон е на 4-та позиција со вкупноа 30 бода кои ги има освоено преку 8 победи, 6 реми и 4 порази.

Интересно за овие две екипи е тоа што на последните шест меѓусебни натпревари гол постигнува само едната екипа, па ако и денес продолже таа традиција ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог:

НГ @ 1.90 во 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*