ТИП НА ДЕНОТ: (13.01.2020,20:00) ЈОНГ ПСВ – ЈОНГ АЈАКС

ОТВОРЕН НАТПРЕВАР МЕЃУ МЛАДИТЕ ХОЛАНЃАНИ

Холандија, Еерсте дивизија, 13.01.2020: Јонг ПСВ – Јонг Ајакс ТИП ГГ

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Јонг ПСВ и Јонг Ајакс. Домаќините се во исклучително лоша форма и се наоѓаат на долниот дел од табелата. Овој клуб во последните пет натпревари има само една победа, па не е ни чудно што е на дното. Јонг Ајакс има нешто подобра форма и искрено е поблиску до трите бода на овој натпревар, но сепак ние одлучивме да ви дадеме предлог на голови. Наш предлог е ГГ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.40.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ 8/12

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*