Натпревар со драстичен пад на коефициентот (13.01.2020)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа наша омилена категорија ќе ви претставиме натпревар од холандската лига – резерви.

Јонг Ајндховен – Јонг Ексцелсиор – 2 @ 2.16

Почетната вредност за победа на гостите беше 2.88, а во моментов бележи пад од скоро 25% и се плаќа со квота 2.16 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*