Бразилците и денес ќе ги полнат мрежите за наплата на квота 2.30!?

традиција

Денес од 23:30 во рамктие на бразилската Серија А се сретнуваат екипите на Сао Паоло и Флуминензе.

Сао Паоло се наоѓа на 4-та позиција со вкупно освоени 52 бода и учинок од 14 победи, 10 реми и 6 порази.

Флуминензе е во црвената зона, односно на 17та позиција со 31 бод кои ги има освоено преку 8 победи 7 реми и 15 порази.

Во последните седум меѓусебни дуели на овие два ривали, голови постигнуваат двете екипи, па ако таа гол традиција продолже и денес, ние ќе наплатиме квота повеќе од одлична.

Наш предлог:

ГГ @ 2.30 во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*