ТИП НА ДЕНОТ: (07.11.2019,21:00) МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД – ПАРТИЗАН

ДОМАЌИНИТЕ ИМААТ ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ

Меѓународен, ЛЕ, 07.11.2019: Манчестер Јунајтед – Партизан ТИП 1

Резултат: 3-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Партизан од рамките на Лига Европа. Домаќините навистина не блескаат во последно време, но сепак имаат далеку поквалитетен тим за разлика од противникот Партизан. Во претходниот дуел го докажаа тоа и победија во Белград, па очекуваме сега повторно нивна доминација. Наш предлог е 1 а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.40.

УСПЕШНОСТ НОЕМВРИ 5/6

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*