Традицијата ветува многу голови и одличен коефициент за денес!

традиција

Денес од 20:30 во рамките на белгиската Јупилер лига се сретнуваат екиптие на Клуб Бриж и Еупен.

Клуб Бриж се наоѓа на првата позиција со 100% учинок од 3 победи и освоени 9 бода.

Еупен е на претпоследната позиција и досега има освоено само еден бод, односно нивниот учинок е два порази и едно реми.

Кога ќе се сретнат овие две екипи натпреварите изобилуваат со голови, односно така било на последните 7 меѓусебни дуели каде што границата од над 3.5 гола е секогаш надмината.

Наш предлог:

4+ @ 1.81 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply